Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Zajace a králiky

KRÁLIKY HYLA, BURGUNDSKÉ, NEMECKÝ STRAKÁČ
Predám samce a samice králikov Burgundských, Hyla a samca Nemeckého obrovitého strakáča čierneho z vyselektovaného chovu, zaraditeľné ihneď do chovu. Králiky sú očkované proti moru a myksomatóze, cena dohodou. KE-okolie.
Slanec
dohodou
Predám 5 mesačné králiky Hyla F1
Predám 5 mesačné brojlerové králiky Hyla F1 samce a samice.
Banská Bystrica
20 €
Zákrslé Králiky
Predám zákrslé králiky,ktoré sú čiernej farby.Radi behajú a sa naháňajú.
Košice I - Staré Mesto
13 €
Predám zajačinec alebo prístrešok pre sliepky
Predám zajačinec za 20eur,Kriváň
Kriváň
20 €
Samička zakrsleho levika
Dobrý deň. Darujem do dobrých rúk 1,5 ročnú samičku zakrsleho levika. Je milej a kľudnej povahy,čistotna a naučena na zachodik.
Liptovská Osada
zadarmo
Nemecky obrovity strakac - Nos s PP
Predám mladé králiky NoS s po tetovaných rodičoch s PP. Majú predpoklad mohutného vzrastu.Rodičia ocenení na 95,5- 97b s váhou 7.5 - 8.5kg. Viem zostaviť aj nepríbuzné páry. Iinzerat plati do zmazania.
Bratislava II - Podunajské Biskupice
dohodou
Predam trpaslicieho kralika
Z domcekom aj s krmivom
Komárno
15 €
Teddy zajačik
Predám krásnych zakrslých zajačikov.
Piešťany
20 €
Zákrslé kraliky
Ponúkam na predaj zákrslé králiky. Zajačiky sú vhodné k deťom, zvyknuté na ruky. Som z TO.
Krušovce
15 €
BELGICKÝ OBOR
predám nádherné mladé BELGICKÉ OBRY divoké, železité a čierne. Široký výber, mláďatá vo veku 2-3-4 mesiace, aj nepríbuzné páry. Po dohode uvoľním ešte aj z chovných, dospelých králikov váhove 9-11,5kg. Videá na YouTube,
Jasová
dohodou
Zakrsle králiky
Ponúkam na predaj zakrsle králiky vek 2_6mesačné rôznych farieb samce aj samičky cena10eur kus pri odbere viacerých kusov možná dohoda na cene
Prešov
10 €
Zakrslý králik
Dobrý deň, predám zakrslého králika, modrooký hermelín. Králik je zaočkovaný, s preukazom od veterinára.Je to samec, ma 4 mesiace , je veľmi čistotný a vhodný do bytu. Len do dobrých rúk. Osobný odber. Cena za králika je 80 Eur aj s klietkou a potravou. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.čísle.
Michalovce
80 €
Predám malých králičkov
Dobrý deň, predám malých králičkov, ktorý sa narodili 3.5 2019. Sú to kríženci, ale aj tak sú veľmi pekný. Pohlavie je zatiaľ neznáme. Na posledných dvoch fotkách môžte vidieť ich rodičov a na prvých troch králičkov, ktorí môžu byť aj vaši, stačí sa ozvať na môj e-mail (tu sa môžete dozvedieť viac o králičkoch, ich rodičoch a podobné veci, stačí sa len pýtať). A za koľko ich predávam? Tmavohnedý = 13€ Čierne = 10€ Ale pre králička si musíte písť sami !!!
Brezová pod Bradlom
dohodou
Zajace,králiky
Ponúkam zajace vhodné hneď do chovu vo farbách hnedé,sivé,biele,čierne,flakaté...samce aj samice v ponuke 10kusov cena 10e za jedného.
Banská Štiavnica
10 €
Predám zajace
Predám zajace samcov.(baranov). Bližšie informácie na tel....
Rakovice
20 €
teddy zajaciky
rozne farby aj kratkosrste a leviky
Topoľčany
12 €
Zajačinec
Prefam zajačinec alebo prístrešok pre sliepky za 30e,ma5rokov
Kriváň
30 €
Predám zakrslé barančeky
Predám zakrslé barančeky s VP narodené 31.3. 2019. V dospelosti budú mať okolo 2 kg. Jeden je samček (prvé dve fotky) ostatné tri sú samičky. Na predposlednej fotke je otec, na poslednej je mama. Zajkovia sú kŕmený kvalitným senom a už si navykli aj na čerstvú trávu, púpavu a mrkvu. Dokrmované sú zmesou pre králiky. Králiky sa začínajú pomaly socializovať. Odber možný ihneď. Nachádzame sa v Nitre. Cena je 20€.
Nitra
20 €
Predám zakrslé barančeky
Ponúkam na predaj zakrslé barany s VP. Narodené 7.1. 2019.Hnedý je samec, s bielymi uškami je samica. Na predposlednej fotke je mama, na poslednej otec. Králiky sú preliečené. Kŕmená sú kvalitným senom, naučené aj na čerstvú trávu, púpavu a mrkvu. Dokrmované zmesou pre králiky. Osobný odber. Kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle. Cena: s VP - 20€, bez VP - 10€ Inzerát platí do zmazania.
Nitra
10 €