Hodnotenia staršie ako mesiac
Pozitívne
Na začiatku by som sa chcela pani ospravedlniť za predchádzajúce zlé hodnotenie, ale vzniklo nedorozumenie, ktoré ma mrzí pošta nám vôbec neoznámila uloženie balíčka na pošte, sukničky sú krásne, presne podľa našich predstáv, objednávka bola odoslaná hneď v deň úhrady a pani nám ochotne vystavila aj faktúru. Ešte raz sa OSPRAVEDLŇUJEM a prajem veľa spokojných zákazníkov.
C****** v****** Č*** , 27. 5. 2025
Negatívne
Objednali sme si u pani 10 kusov tutu sukniciek, nie je problém má, chceli sme faktúru, vystavila - obratom sme uhradili, a ze suknicky posiela v pondelok aby sme ich do konca týždňa ( v piatok )mali, koniec týždňa prisiel, ale suknicky nikde, pani na správy nereaguje.
C** D*****, 24. 5. 2025
Pozitívne
Som veľmi spokojná. Tovar presne ako na obrázku. Príjemné jednanie a rýchle vybavenie. Môžem len odporúčať.
I**** V*******, 18. 11. 2024
Pozitívne
Veľmi milé a rýchle jednanie . Všetkým vrelo odporúčam.
V******* D******* , 23. 10. 2024
Pozitívne
Veľká spokojnosť, ústretový prístup, pomoc s objednávkou, skoré dodanie tovaru, krásny tovar. Ďakujem
A*** K**********, 3. 7. 2024
Pozitívne
Velmi rychle vybavenie mojej objednavky. Milá a ochotná pani, ktorá predáva úžasné sukničky aj pre malé slečny
D**** F********, 23. 5. 2024
Neutrálne
Tutu sukienka
M****** Z*******, 23. 3. 2024
Pozitívne
Ďakujem za nákup.Veľmi príjemná a ústretová pani.Rýchle vybavenie objednávky aj dodanie.ĎAKUJEM bola som veľmi spokojná
D*** M***********, 6. 3. 2024
Pozitívne
Milá paní, veľmi rýchle doručenie.
Nesadla nám veľkosť, no so zámenou nebol vôbec žiadny problém.
Odporúčam !
D***** O********, 26. 2. 2024
Neutrálne
So sukňou pre dcéru som veľmi spokojná, sukňa je krásna a kvalitná, veľkosť sedí. Pani predávajúcu môžem len odporučiť.
Skvelá komunikácia a rýchle dodanie.
Všetko bez problémov.
P******* V****** , 22. 2. 2024
Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie uvedené na tejto stránke - viac v Podmienkach inzercie.