Montážnik solárnych kolektorov- Nemecko
Ponúkame prácu pre montážnika solárnych kolektorov v Nemecku. Práca je dlhodobá, na živnosť. Ponúkame: plat: 13 eur/hod Termín nástupu: dohodou Ubytovanie a doprava sú zabezpečené firmou. Po vzájomnej dohode možnosť práce aj na tpp. Požadujeme: - skúsenosti s montážami výhodou - chuť pracovať V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email Bližšie informácie: po-pia 8:00-16:00 na tel.čísle, mimo termínu formou sms alebo mailom. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.
Ostatné krajiny
13 €
Montáž okien v Nemecku
Ponúkame prácu pre montážnikov okien v Nemecku. Jedná sa o montáž plastových a hliníkových okien, demontáž. Miesto výkonu práce: Ulm. Spolupracujeme priamo s nemeckými partnermi. Práca je na živnosť, vhodná pre dvojice resp. partie (ideálne s vlastným autom, jeden nemecky hovoriaci) ale aj jednotlivcov (partie priebežne zostavujeme). Ponúkame: Hodinová mzda: 16 eur Turnus: 3/1 Termín nástupu: dohodou Fakturácia/Splatnosť: 7/14 (30) Po vzájomnej dohode je možnosť príspevku na pohonné hmoty! Ubytovanie je zabezpečené a sťahuje sa z faktúry. Požadujeme: - Znalosť nemčiny výhodou - Vlastný automobil výhodou - Čítanie technických výkresov výhodou V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email Bližšie informácie: po-pia 8:00-16:00 na tel.čísle , mimo termínu formou sms alebo mailom. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.
Ostatné krajiny
16 €
Murári v Nemecku
Ponúkame prácu pre skúsených murárov v Nemecku. Spolupracujeme priamo s nemeckými partnermi! Náplňou práce je výstavba rodinných domov od základov. Práca je na živnosť, vhodná pre dvojicu (ideálne s vlastným autom, jeden nemecky hovoriaci) ale aj jednotlivcov (partie priebežne zostavujeme). Ponúkame: Hodinová mzda: 17 eur (závisí od zručností a jazykových znalostí) Fakturácia/Splatnosť: 7/14 dní Pracovná doba: 55 hod týždenne Pomoc s vybavením potrebných pracovných dokumentov. Ubytovanie je zabezpečené a sťahuje sa z faktúry. Po vzájomnej dohode je možnosť príspevku na pohonné hmoty! Požadujeme: - Znalosť nemčiny výhodou - Vlastný automobil výhodou - Čítanie technických výkresov výhodou V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email Bližšie informácie: po-pia 8:00-16:00 na tel.čísle, mimo termínu formou sms alebo mailom. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.
Ostatné krajiny
17 €
Sadrokartonisti v Nemecku
Ponúkame prácu pre skúsených sadrokartonistov v Nemecku pracujúcich samostatne, podľa technickej dokumetácie. Náplňou práce je montáž predsadených stien, stropu, priečok, akustického sadrokartónu, promat - požiarna ochrana... Spolupracujeme priamo s nemeckými partnermi! Práca je na živnosť. Najvhodnejšie sú partie (ideálne s vlastným autom, jeden nemecky hovoriaci) ale aj jednotlivci, z ktorých partie priebežne zostavujeme. Ponúkame: - hodinová mzda: 17 eur - turnus: 3/1 - fakturácia/splatnosť: 7/14 (30) dní - termín nástupu: dohodou - po dohode je možnosť príspevku na pohonné hmoty - ubytovanie zabezpečené a strháva sa z faktúry V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email Bližšie informácie: po-pia 8:00-16:00 na tel.čísle, mimo termínu formou sms alebo mailom. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.
Ostatné krajiny
17 €