dva 0,5 l hrnčeky vhodné na dekoráciu.
Ponúkam na predaj dva 0,5 l hrnčeky vhodné na dekoráciu. Cena za obidva 5, - euro.
Dolný Kubín
5 €
ručne maľované obrazy na sololite
Ponúkam na predaj tri ručne maľované obrazy na sololite s motívom krajiniek, zarámované v drevených rámikoch. Cena za jeden obraz je 30,- euro.
Dolný Kubín
30 €
pružinu na váľandu
Predám pružinu na váľandu s úložným priestorom .
Dolný Kubín
3 €
dávkovače liekov
Ponúkam na predaj dva plástové dávkovače liekov umožňujúce na dávkovanie liekov až na sedem dní. Cena za jeden dávkovač liekov je 4,- eurá.
Dolný Kubín
4 €
Poľovnícke zariadenia,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Poľovnícke zariadenia, autor: Doc. Ing. Pavol Hell, CSc, vydalo vydavateľstvo : Príroda v Bratislave v roku 1990. Prvé vydanie. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 256 strán . Jej rozmery sú šírka 14,5 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 1,5 cm.
Dolný Kubín
50 €
Domáca zakáľačka,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Domáca zakáľačka, autor Ondrej Pelech a kolektív, vydalo vydavateľstvo: Príroda v roku 1978. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 195 strán. Vydanie IV. Doplnené. Jej rozmery sú šírka 13,3 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 1,4 cm.
Dolný Kubín
20 €
držiak a dve gumičky na pokrievku Delimano
Ponúkam na predaj zachovalý, nepoškodený držiak a dve gumičky na pokrievku Delimano stone legend s cedidlom.
Dolný Kubín
4 €
Moderný chov králikov a kožušinových zvierat,
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Moderný chov králikov a kožušinových zvierat, autori : Ing. Vladimír Malík, Ing. František Kukla, prof. MVDr. Jaroslav Konrád, MVDr. Albín Mráz, Ing. Vavrinec Roman, vydalo vydavateľstvo : Príroda v roku 1974. Vydanie prvé . Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 407 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 2,4 cm. Na niekoľkých stranách je text podčiarknutý modrým perom, čo vidieť na fotografiách.
Dolný Kubín
22 €
zvončeky na bicykel.
Ponúkam na predaj zberateľovi zvončeky na bicykel. Cena za jeden 4 eura.
Dolný Kubín
4 €
náhubok na psa
Ponúkam na predaj nový náhubok na psa
Dolný Kubín
5 €
Učíme se včelařit
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Učíme se včelařit, autor : Karel Pinc, vydalo : Státní zemědělské nakladatelství v roku 1980. III. vydanie. Kniha je písaná v českom jazyku, má 208 strán – 11 tabuliek-162 obrázkov-8 farebných tabuliek. Jej rozmery sú šírka 14,5 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 1,1 cm.
Dolný Kubín
17 €
Nádorové ochorenia zviera
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Nádorové ochorenia zvierat, autori : MVDr. František Lešník, CSc., Akademik prof. MVDr. Oto Jaroslav Vrtiak, Dr.Sc., vydala Príroda v roku 1979, vydanie prvé . Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 287 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21 cm a hrúbka 2 cm.
Dolný Kubín
15 €
mikrovlnnú rúru značky Ignis.
Ponúkam náhradné diely na mikrovlnnú rúru značky Ignis. Cena za jednotlivé diely dohodou.
Dolný Kubín
dohodou
mikrovlnnú rúru značky Bravo.
Ponúkam náhradné diely na mikrovlnnú rúru značky Bravo. Cena za jednotlivé diely dohodou.
Dolný Kubín
dohodou
lišty na garniže
Ponúkam na predaj dve funkčné vodiace lišty na garniže dĺžky 190 cm a 210 cm, s kovovými šticami a úchytmi na garniže, vyrobené v Československej socialistickej republiky v podniku JASAN – podnik miestneho priemyslu Jeseník – závod 01 Adolfice. Cena za obidve 20 euro.
Dolný Kubín
20 €
Slovenské poľovnícke názvoslovie
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu: Slovenské poľovnícke názvoslovie, vedúci autorského kolektívu : Prof. Ing. Jozef Škultéty. Vydalo vydavateľstvo Príroda, vydavateľstvo a časopisov, n. p., Bratislava v roku 1985. Druhé, zrevidované a doplnené vydanie. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 111 strán. Jej rozmery sú šírka 14,8 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 0,7 cm.
Dolný Kubín
30 €
Zelená perla
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Zelená perla , autor: Bohumil Lošťák, vydalo vydavateľstvo : Panoráma v roku 1982. Kniha je písaná v českom jazyku, má 294 strán . 1. vydanie. Jej rozmery sú šírka 20,5 cm, výška 23,5 cm a hrúbka 2 cm.
Dolný Kubín
15 €
Lovecký pes- věrný pomocník a pŕítel,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Lovecký pes- věrný pomocník a pŕítel, autor: František Hanzel, vydalo vydavateľstvo: Compass Book, s.r.o. v roku 1996. Kniha je písaná v českom jazyku, má 166 strán. Prvé vydanie. Jej rozmery sú šírka 16,5 cm, výška 24 cm a hrúbka 1 cm.
Dolný Kubín
12 €
ohrievač - ohrievaciu špirálu
Predám funkčnú starožitný ohrievač - ohrievaciu špirálu - výkon 1 000 W, napájacie napätie 220 V.
Dolný Kubín
15 €
ohrievač - ohrievaciu špirálu
Predám funkčnú starožitný ohrievač - ohrievaciu špirálu - výkon 1 000 W, napájacie napätie 220 V.
Dolný Kubín
15 €
1 2 3