NOVÉ Detské Rozkladacie Kresielka Možn ZADAR Dovoz
Mám len Pohovky Kresielka ktoré sú na fotke. Detské rozkladacie kresielko, detská pohovka a detská sedačka je úžasným darčekom pre každé dieťa. Hlavnou výhodou detského kresielka pohovky 2v1 je to že sa dá rozkladať čo vaše dieťatko využije na pohodlný relax. Detské kresielko využijete ako v detskej izbe, tak v obývacej izbe pri sledovaní rozprávok, čítaní knižky ... Detské kresielko 2v1 je vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Povrch je z plyšu, ktorý je príjemný na dotyk. Detské rozkladacie kreslo, detská postieľka do detskej izby detská posteľ a detská izba detsky kabát detsky kabátik detská jedálenská stolička detsky záhradný domček detské ihrisko detské odrážadlo detské oblečenie detské preliezky detský ruksak rupsak detská taška. Postavicky: mickey mouse, miky maus, minnie mouse, mini maus, bob stavitel, bob the builder, slon, slonik, slon, elephant, krtko, krtek, mole, labkova patrola, paw patrol - labková patrola tvorí požiarnik marshall, technik rubble, policajt chase, mechanik rocky, vodný záchranár zuma a letecká záchranárka skye a veliteľ ryder. Ďalej je vlacik tomas, tomas the tank engine, tomas train, auta, cars, blesk mcQueen, lightning mcQueen, mater. Výška: 70cm Šírka: 45cm Dĺžka: 45cm Výška sedenia: 20cm Dĺžka po rozložení kresielka: 90 cm Pre viac informácií ZAVOLAJTE, PREZVOŇTE obratom zavolám, alebo PÍŠTE SMS a ja Vám ochotne poradím. - Možný DOVOZ ZADARMO - Možný osobný odber KLIKNITE na MOJE MENO A UVIDÍTE VŠETKY moje inzeráty. Ak budete písať správu nezabudnite napísať aj svoje telefónne číslo. Ďakujem.
Nižná
31 €
Predám bukové palivové drevo
Ponukam na predaj bukové palivové drevo.Narezané podla požiadavok.Cena za meter ukladaný 46EUR Cena za meter sypaný 41EUR.Možnost dopravy.
Ilava
41 €
Sadbové zemiaky, ES kvalita / A - Rôzne druhy
Sadbové zemiaky ES kvalita / A ES kvalita / A, certifikované osivo Cena: 0,80 €/kg Žlté odrody Antonia Barcelona Impala Marabel Riviera Ružiaky: Red Fantasy Esmee
Topoľčany
0,80 €
NOVÉ Detské Rozkladacie Pohovky 2v1 Mož ZADAR Dovo
Mám len Kresielka ktoré sú na fotke. Detské rozkladacie kresielko, detská pohovka a detská sedačka je úžasným darčekom pre každé dieťa. Hlavnou výhodou detského kresielka pohovky 2v1 je to že sa dá rozkladať čo vaše dieťatko využije na pohodlný relax. Detské kresielko využijete ako v detskej izbe, tak v obývacej izbe pri sledovaní rozprávok, čítaní knižky ... Detské rozkladacie kreslo, detská postieľka do detskej izby detská posteľ a detská izba detsky kabát detsky kabátik detská jedálenská stolička detsky záhradný domček detské ihrisko detské odrážadlo detské oblečenie detské preliezky detský ruksak rupsak detský taška. Detské kresielko pohovka 2v1 je vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Výška: 44cm Šírka: 76cm Dĺžka: 36cm -- Výška sedenia: 17cm Dĺžka po rozložení kresielka: 90 cm Pre viac informácií ZAVOLAJTE, PREZVOŇTE obratom zavolám, alebo PÍŠTE SMS a ja Vám ochotne poradím. - Možný DOVOZ ZADARMO - Možný osobný odber KLIKNITE na MOJE MENO A UVIDÍTE VŠETKY moje inzeráty. Ak budete písať správu nezabudnite napísať aj svoje telefónne číslo. Ďakujem.
Nižná
38 €
Nový Detský Traktor + Vlečka (Možný ZADARMO Dovoz)
3x Detský šliapací traktor na šliapanie s pedálmi je jedinečnou hračkou pre Vaše deti a pomáha dieťaťu rozvíjať manuálne zručnosti a dokonale ovplyvňuje vývoj koordinácie jeho pohybu pre malých robotníkov. Deti ho používajú aj ako detske odrážadlo. Tento Traktor pre deti je s vlečkou a otvárateľnou kapotou. Detský traktor má pevné sedadlo, ktoré sa dá polohovať dopredu a dozadu a otáčajúci sa volant. Vďaka odpojiteľnej vlečke si dieťa môže nosiť piesok, kamene a iné predmety. Všetky prvky zaručujú vášmu dieťaťu dlhé hodiny strávené hrou vonku na čerstvom vzduchu. Kapota traktora je otvárateľná čo traktoru pridáva na realistickom dizajne RX Bull Claas Farmer XL XXL Traktor má pevnú konštrukciu vyrobenú z odolných plastových materiálov. Ľahko sa na ňom pedáluje, a jeho pohon je na reťaz, tak ako bicykel. Kolesá sa ovládajú pomocou volantu. Výhodou traktora pre deti je to, že podporuje fyzický rozvoj dieťaťa, posilňuje nohy a celé telo. Rozvíja celkovú fyzickú zručnosť dieťaťa, a v neposlednom rade strávi dlhé hodiny hrou vonku. Detský šliapací traktor s vyklápacou CLASS GM Zaba kapotou je hračka snov pre každého chlapca. Traktor pre deti má nosnosť 30 kg. Traktor ponúka veľa možností na hru, či už pomáhaním pri prácach v záhrade, alebo sa dieťa hrá na malého farmára, či stavbára. GM Bull smoby Dizajn. Tento Detský traktor vyzerá ako realistická replika ozajstného traktora. Deti milujú realistické hračky, s ktorými zažijú množstvo zábavy od ich 2 rokov a počas celého detstva. Ideálna hračka k sviatku pre dieta a jeho detska izba. Je to lepsší darček ako detsky bicykel, detske elektricke auticko, detska stvorkolka, detsky zahradny domcek, detská sedačka na bicykel, detská postieľka, detske ihrisko, detský bazén, detsky koberec, detský kočík pre bábiky, detsky futbalovy dres, batoh, detský kabatik, hracia deka, svietiaca autodraha ites carrera, detsky tablet, motorka odrazadlo puky yedoo funny wheels, sklapacie auticko na dialkove ovladanie, elektricke auticko pre deti ci detská literatúra. Stere retro hracky mozte odložiť do pivnice. Tento detsky hračkársky bager pre deti bude pre vaše dieťa to pravé. Vyhody: • šliapací traktor s pedálmi • vhodný pre deti od 2 do 10 rokov • pevné polohovateľné sedadlo • odpojiteľná vlečka • otvárateľná kapota • pevná konštrukcia • odolné plastové materiály • klaksón • nosnosť 30 kg Rozmery: Traktor: Šírka 49cm Výška 67cm (Operadlo) Dĺžka 98cm Vlečka: Šírka 40cm Výška 37cm Dĺžka 62cm Cena Vlečky osobitne = 17€ Cena Traktoru osobitne = 49€ Cena súpravy = 59€ Pre viac informácií ZAVOLAJTE, PREZVOŇTE obratom zavolám, alebo PÍŠTE SMS a ja Vám ochotne poradím. - Možný DOVOZ ZADARMO - Možný osobný odber KLIKNITE na MOJE MENO A UVIDÍTE VŠETKY moje inzeráty. Ak budete písať správu nezabudnite napísať aj svoje telefónne číslo. Ďakujem.
Nižná
17 €
Predám ÚPLNE NOVÉ sady Lego kociek (Možný ZADARMO
Tieto NOVÉ Lego kocky pre deti predám aj osobitne po 1 balení. Lego Stavebnica má od 200, 300, 500 po 600 ks stavebných dielikov rôznych veľkostí a tvarov. Kocky sú veľké, pevné, odolné a veľmi dobre držia spolu. Deti majú možnosť postaviť všetko podľa vlastnej fantázie. Tieto veľké plastové kocky rozvíjajú fantáziu, zručnosť a jemné motorické schopnosti malých, väčších aj veľkých detí. Táto sada kociek ponúka možnosť hrania, ktoré deti ani dospelých neomrzí. Súčasťou stavebnice sú aj špeciálne diely (Panáčikovia, okná, strechy, podvozky atď.). Stavebnica umožňuje dieťaťu rozvíjať zručnosti, detskú predstavivosť, poznávať tvary a farby. Skvelá stavebnica, ktorá zlepšuje koncentráciu, koordináciu pohybov, silnú vôľu, zručnosť a trpezlivosť. A hlavne je s ňou zábava. Veľké balenie stavebnice je vhodné aj do predškolských centier, detských kútikov, škôlok a školských družín. Vynikajúce ako darček. 13€ = 200ks 18€ = 300ks 25€ = 500ks 29€ = 600ks Je to lepšia hračka k sviatku pre dieta ako lego city, lego duplo, lego classic, lego ninjago, lego friends, lego unikitty, lego star wars, lego architecture, lego technic, lego harry potter, lego minecraft, lego jurassic world. Je to dokonca lepší darček ako konštrukčné kocky, magnetické kocky, malé drevené kocky, cobi, lori, marioinex alebo ako merkur či eko toys. Staré retro hračky môžete odložiť do pivnice. Pre viac informácií ZAVOLAJTE, PREZVOŇTE obratom zavolám, alebo PÍŠTE SMS a ja Vám ochotne poradím. - Možný DOVOZ ZADARMO - Možný osobný odber KLIKNITE na MOJE MENO A UVIDÍTE VŠETKY moje inzeráty. Ak budete písať správu nezabudnite napísať aj svoje telefónne číslo. Ďakujem.
Nižná
13 €
SCIO TESTY – NAJNOVŠIE VYDANIE pre ak. rok 2021/20
Dobrý deň, Predám SCIO publikácie pre všetky školy, ktoré prijímacie skúšky vykonávajú prostredníctvom SCIO testov (Národnými porovnávacimi testami). Súčasťou podkladov je najnovšia Cvičebnica OSP, Cvičebnica ZSV a Cvičebniva VŠP, ktoré Vám zabezpečia perfektnú prípravu na dané testy. Staršie vydania, ktoré sú poskytované na bazoši ponúkam zdarma ! Zoznam univerzít na ktoré sú platné dané podklady: UMB v Banskej Bystrici, Ekonomická fakulta, UMB v Banskej Bystrici, F. politických vied a medzinárodných vzťahov, UMB v Banskej Bystrici, Filozofická fakulta, EU v Bratislave, F. hospodárskej informatiky, EU v Bratislave, F. medzinárodných vzťahov, EU v Bratislave, F. podnikového manažmentu, EU v Bratislave, Fakulta aplikovaných jazykov, EU v Bratislave, Národohospodárska fakulta, EU v Bratislave, Obchodná fakulta, STU v Bratislave, F. informatiky a informačných technológií, STU v Bratislave, Fakulta architektúry, UK v Bratislave, F. mat., fyziky a informatiky, UK v Bratislave, F. sociálnych a ekonomických vied, UK v Bratislave, Fakulta managementu, UK v Bratislave, Farmaceutická fakulta, UK v Bratislave, Filozofická fakulta, UK v Bratislave, Prírodovedecká fakulta, EU v Bratislave, Podnikovohospodárska f., TU v Košiciach, Ekonomická fakulta, TU v Košiciach, F. baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií, TU v Košiciach, F. elektrotechniky a inform. UPJŠ v Košiciach, Prírodovedecká fakulta, SPU v Nitre, F. ekonomiky a manažmentu, UKF v Nitre, F. sociálnych vied a zdravotníctva, UKF v Nitre, F. stredoeurópskych štúdií, PU v Prešove, F. humanitných a prírodných vied, PU v Prešove, F. zdravotníckych odborov, PU v Prešove, Fakulta manažmentu, KU v Ružomberku, Fakulta zdravotníctva, ŽU v Žiline, F. bezpečnostného inžinierstva, ŽU v Žiline, F. riadenia a informatiky
Bratislava
4 €
UPJŠ Lekárska fakulta prijímacie konanie 2021/2022
Ahojte Mám na predaj podklady na medicínu/zubárinu v Košiciach spolu s klúčom správnych odpovedí. Ponúkam aj vyrátané príklady z chémie, ďalej materiály z DOUČOVÁNIA V KOŠICIACH a skúšobné testy, ako to priamo vyzerá na prijímačkach. Prijímačky vychádzajú priamo z týchto materiálov, takže úplne Vám stačí si prejsť a naučiť sa dané materiály :) V prípadede otázok ohľadom prijímačok ma kľudne kontaktujte pomocou emailu. Veľmi rada pomôžem, poradím :) Aj ja som rady potrebovala :)
Bratislava
3 €
Podklady medicína Olomouc - UPOL prijímačky 21/22
Dobrý deň, ponúkam VŠETKO ČO TREBA k prijímačkam na medicínu v Olomouci: Ponúkam najnovšie podklady na medicínu a zubárinu na univerzitu Palackého v Olomouci Začnite už teraz s prípravou! Ponúkam prijímačkové otázky, testy, materiály na LF Palackého v Olomouci, prijímačky vychádzajú priamo z týchto otázok, učila som sa z toho a prijali ma na všeobecné aj na zubné lekárstvo. Narozdiel od ostatných ponúk, ktoré predavajú hlavne aj nepotrebné materiály, ktoré Vám vôbec netreba! Ja ponúkam to, čo naozaj potrebujete. Absolvovala som aj pripravné kurzy. Nikto iný z inzerátov Vám nepovie, ktoré otazky sa treba učiť a ktoré vôbec netreba z podkladov čo predávajú , ja Vám to poskytnem vďaka vzácnym informáciam, ktoré mi to celé o dosť uľahčili. Obsahuje BIO, FYZ, CHEM- materiály, ktoré v tlačenej podobe je takmer nemožné zohnať. Podklady sú v elektronickej podobe. Taktiež obsahuje modelovky z biológie/chémie/fyziky :) V prípade záujmu mám aj vyrátané príklady z chémie a fyziky! :) Všetky tipy a triky ako sa tam dostať, všetky dôležite informácie na základe skúseností z tohto roku!
Bratislava
8 €
Podklady SZU medicína podklady NAJNOVŠIE vydanie
TOP PONUKA, ako jediná ponúkam úplne najnovšie vydanie, aktuálne na ak.rok 2021/2022. Predám otázky na prijímačky, najnovšie 5. vydanie! Obsahuje zmeny oproti starším vydaniam, preto treba najnovšie vydanie! otázky + správne odpovede ZADARMO na príjmačky na SZU na medicínu Všeobecné a Zubné lekárstvo. Prijímačkové otázky vychádzajú priamo z týchto otázok! Otázky sú vhodné aj na iné odbory príbuzné lekárskym na SZU. Ďalej ponúkam 50 cvičných testov (pdf) a vyrátané príklady z chémie postupovo (pdf), ďalej rozšírené vysvetlené učivo z chémie(toto priamo fakulta odporúča a je to veľmi nápomocné pri príprave na prijímačky-keď človek pochopí o čo v otázke ide, učí sa to o mnoho ľahšie! E-Mail mám stále prístupný, to znamená, že odpisujem na mail okamžite, nemusíte dlho čakať na odpoveď. Kľudne sa pýtajte, rada odpoviem :) veľa šťastia pri príjimačkách :)
Bratislava
3 €
[DO 5 MIN] Microsoft Office 2019 Professional
Digitálna licencia Microsoft Office 2019 Professional Plus. Predaj licencií sa deje v súlade so smernicou Europského parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) a judikaturou Europského súdneho dvora. - Originálna elektronická licencia [ESD] - Dodanie do hodiny - Doživotná platnosť - Multijazyková verzia (Dá sa použiť s AKÝMKOĽVEK jazykom) - Určená pre 1 zariadenie - Vhodná pre 64bit, 32bit systémy - Vhodná pre OSOBNÉ, ŠKOLSKÉ ale aj FIREMNÉ využitie Po zaslaní potvrdenia o platbe získate: - Kľúč ktorý aktivuje aplikacie: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access - Návod na stiahnutie a aktiváciu
Košice
8 €
BA UK Medicína/ zubarina 2021/2022
Dobrý deň, Ponúkam najnovšie materiály (najnovšia kniha vyšla v Decembri 2019), ktoré obsahujú zmeny oproti predošlým ročníkom. Treba pripravovať z tých najnovších, aj ja som mala zlú skúsenosť a kúpila som staré materiály na bazoši a následne som si musela znova kúpiť najnovšie. všetko potrebné k úspešnému zvládnutiu prijímacich skúšok, nič viac Vám netreba :) Mám PODKLADY (1500 otázok z bio,1500 otázok z chem)+ kľúč správnych odpovedí na medicínu na LF, Univerzita Komenskeho v Bratislave 2020. VÝSLEDKY + DARČEK 212 strán chémie V CENE ! Ďalej mám vypočítané krok po kroku príklady z kníh, aby to úplne každý ľahko pochopil :) Zároveň mám aj materiály z prípravných kurzov, ktoré organizuje priamo fakulta, cena takého kurzu sa pohybuje v stovkách eur. Taktiež mám 30 cvičných testov, ktoré sú veľmi nápomocné pri samotnej príprave. V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte prostredníctvom emailu. Veľmi rada pomôžem budúcim doktorom :)
Bratislava
4 €
Ford focus
Predám Ford focus 1.8 benzín , 85kw,r.v. 2004, STK platná, najazdených 295xxx. cena 700 eur + dohoda možná.
Košice
700 €
NOVY Bager pre deti, Odrazadlo Mozny ZADARMO Dovoz
Predám štyri UPLNE NOVE Bagre aj osobitne po 1kuse. Detsky Bager ( detske odrazadlo ) pre malých bagristov robotníkov,má otáčacie sedadlo na ktorom dieťa sedí a pohodlnými pákami obsluhuje lyžicu bágra, lyžica. Ideálna hračka k sviatku pre dieta a jeho detska izba. Je to lepsší darček ako detsky bicykel, detske elektricke auticko, detska stvorkolka, detsky zahradny domcek, detská sedačka na bicykel, detská postieľka, detske ihrisko, detský bazén, detsky koberec, detský kočík pre bábiky, detsky futbalovy dres, batoh, detský kabatik, hracia deka, svietiaca autodraha ites carrera ramiz detský elektrický bager, smoby bager maxi power odrážadlo SM350212-14, worker big bager maxi power g21, detsky tablet, motorka odrazadlo puky yedoo funny wheels, sklapacie auticko na dialkove ovladanie, elektricke auticko pre deti ci detská literatúra. Stere retro hracky mozte odložiť do pivnice. Tento detsky hračkársky bager pre deti bude pre vaše dieťa to pravé. Rýpadlo pomáha dieťaťu rozvíjať manuálne zručnosti a dokonale ovplyvňuje vývoj koordinácie jeho pohybu. Deti ho používajú aj ako odražadlo. Bager obsahuje: - rotujúce sedadlo - rotujúcu lyžicu - rameno ovládané pohodlnými pákami - trvanlivé, vysoko kvalitné materiály - Hračka je bezpečná a pohodlná na používanie Pre viac informácií ZAVOLAJTE, PREZVOŇTE obratom zavolám, alebo PÍŠTE SMS a ja Vám ochotne poradím. - Možný DOVOZ ZADARMO - Možný osobný odber KLIKNITE na MOJE MENO A UVIDÍTE VŠETKY moje inzeráty. Ak budete písať správu nezabudnite napísať aj svoje telefónne číslo. Ďakujem.
Nižná
31 €
TERRAN-strešná krytina,škridla,strecha
Predávam škridle TERRAN.Všetky druhy a všetky farebné prevedenia.Napr.Synus-pôvodná cena bola 1,27 €.Teraz cena za kus 0,59 €. Kompletná strecha,dohoda možná.
Nové Zámky
0,59 €
1 izbový byt, širšie centrum Bratislavy
290 Eur mesačne vrátane energií je veľmi dobrá cena nájmu slušného bytu, cena obsahuje zľavu 100 Eur najmenej do 31.8.2021 pre pandémiu covid-19. Zľava sa predĺži, ak bude platiť čo len jedno z obmedzení: nebude možný voľný pohyb osôb po celej SR, zatvoria sa čo len niektoré obchody, služby, divadlá, kiná a reštaurácie, alebo nebude voľný prístup k očkovaniu. Po ukončení zľavy sa cena nájmu zmení na 390 Eur mesačne (základný nájom 340 Eur plus záloha na energie 50 Eur). Byt 36 m2 je po celkovej rekonštrukcii, obsahuje izbu, kuchyňu, predizbu, kúpeľňu a samostatné WC. Je na 8. poschodí z 12, v Ružinove, výborné spojenia MHD, tichá lokalita, vedľa malej polikliniky Atrium. Obchodné centrum RETRO je 7 min., hneď pri Retre je verejne prístupná atletická dráha. Nástup možný ihneď, ponuka platí pre ženu nefajčiarku, bez psíka. Bližšie informácie a dohoda obhliadky - tel. majiteľa denne medzi 9.00 a 18.30, aj pevná linka nula dva štyri päť dva štyri šesť päť tri jeden.
Bratislava II - Ružinov
290 €
Vyhrubovacie,vyvrtávacie trne.Tyče.N.J.
Predám vyhrubov.trň s vymeniť.plátkom 50x90-110mm-97€.Plátky-2€.50x25-38€.Vyhrub,trne 50x63-180mm+nôž 20x20-53€.50x25-225mm+nôž-47€.Vyvrtáv.trne 50x80-220mm+N.J-M24-66€.Trň 50x60-30mm+N.J-M10-45€.Nové trne 50x50-220mm+2x N.J-M16-70€.50x40-160mm+2xM16-57€.50x25-125-M8-37€.Zarovnáv.trň MK4x22mm+3x nože-55€.Nož.jedn.kolmé 16-52-10€.Šikmá M24-104-16€.Kolmá-14€.Nože M6-2€.M24-6€.N.J s vymen.plátkom.Veldony 50x48.36-36€-33€.40x28+7ks púzdra.50x25-37€.Vyvrt.tyče 48x63-182mm+N.J-M24-56€.48x50-112mm+2xN.J-M16-55€.48x40-142mm-52€.Púzdra.Trne.Zašlem.
Banská Bystrica
dohodou
Fiat Talento Panorama
Predám Fiat Talento 145km L2H1 Klima aj vykurovanie zadu 8 miestny Navigácia 145000 km , auto je v plnej záruke do 2022 Super stave nič nie je poškodené viac info prosím volat
Bratislava
16 000 €
Fúkaná zdravá minerálna izolácia striech
Využite jedinečnú možnosť úspory energií a vytvorte si skutočne príjemné prostredie domova.Efektívna, zdravá a cenovo dostupná izolácia, ktorá odolá času a ponecháva si svoje vlastnosti.Určená pre novostavby i staršie domy...
Košice II - Šaca
dohodou
Zemné , výkopové a buracie prace
Ponúkame výkopové,zemné a búracie práce všetkých typov . Odvoz a drvenie stavebnej sute , Naše stroje: Jcb 210 s búracím kladivom 1700kg,JCB 4CX , Locust 903, minibager Bobcat , valec , vibračná doska 500kg ,... Rôzne druhý nákladných automobilov . Dovoz štrku , kameniva , makadamu , piesni , zeminy za najlepšie ceny. Vypracovanie cenovej ponuky zadarmo!
Komárno
dohodou
1 2 3