SKLADOVÉ, OBCHODNÉ A KANCELÁRSKE PRIESTORY - ZLATÉ MORAVCE
Prenájom skladových priestorov: -sklad o výmere 495,00 m2, mesačne nájom = 1600,00 EUR -sklad s kanceláriou o výmere 464,00 m2, mesačne nájom = 1400,00 EUR Nad rámec nájmu sa platí skutočná spotreba el. energie, plynu, vodné stočné. Ceny sú uvedené bez DPH Prenájom obchodných a kancelárskych priestorov: - obchodný priestor (poschodie) o výmere 40,00 m2, mesačný nájom = 373,41 EUR - obchodný priestor (poschodie) o výmere 76,36 m2, mesačný nájom = 450,00 EUR - obchodný priestor (poschodie) o výmere 12,90 m2, mesačný nájom = 120,32 EUR V cene nájmu je zahrnutá klimatizácia, dodávka tepla, teplej už. vody, vodné stočné, odvoz komunálneho odpadu, ochrana objektu, upratovanie spoločných priestorov a stála údržbárska služba. Nad rámec nájmu sa platí skutočná spotreba el. energie. Ceny sú uvedené bez DPH - kancelársky priestor o výmere 28,50 m2, mesačný nájom = 154,38 EUR - kancelársky priestor o výmere 30,00 m2, mesačný nájom = 147,50 EUR - kancelársky priestor o výmere 26,40 m2, mesačný nájom = 172,08 EUR - kancelársky priestor o výmere 23,22 m2, mesačný nájom = 130,93 EUR Nad rámec nájmu sa platí skutočná spotreba el. energie, plynu, vodné stočné. Ceny sú uvedené bez DPH Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
dohodou
RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE - PRENÁJOM
Ponúkame na prenájom rodinný dom v dobrej, tichej lokalite mesta Zlaté Moravce. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, pozostáva z troch izieb, predsiene, chodby, komory, manzardy a kúpeľne s WC. Nehnuteľnosť je čiastočne zariadená, ihneď voľná. Cena nájmu: 470€/1mesiac (vrátane zálohových platieb za energie vo výške 70 EUR) Výhody: slnečný pozemok, tiché prostredie, vynikajúca dostupnosť. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
470 €/mes.
3 IZBOVÝ BYT - ZLATÉ MORAVCE - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA
KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA - IHNEĎ K NASŤAHOVANIU Predaj zrekonštruovaného veľkého 3 izbového bytu s lodžiou v Zlatých Moravciach. Byt sa nachádza na 1. p./7.p. panelového bytového domu, v tichej, veľmi dobrej lokalite mesta. Pozostáva z troch priestranných izieb, kuchyne s komorou, kúpeľne, WC, šatníka, súčasťou bytu je aj pivnica. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, pôvodne 4-izbový, prerobený na 3-izbový s výmerou 84,11 m2: - plastové okná - stierky - plávajúce podlahy - bodové osvetlenie - interiérové dvere + zárubne - nové rozvody energií - nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi V byte je zavedený internet a káblová televízia. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
97 500 €
KANCELÁRSKY PRIESTOR - ZLATÉ MORAVCE
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na poschodí budovy v meste Zlaté Moravce: - kancelársky priestor o výmere 26 m2, nájom = 200 EUR /mesiac vrátane energií Cena je uvedená vrátane energií a internetu. Možnosť doobjednať službu upratovania kancelárií. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
200 €/mes.
3,5 IZBOVÝ BYT - TOPOĽČIANKY - PRENÁJOM
Ponúkame na prenájom 3,5 izbový byt v Topoľčiankach. Byt je po rekonštrukcii, nachádza sa na 3. p. bytového domu. V byte zostáva kuchynská linka so spotrebičmi: umývačka riadu, mikrovlnná rúra, varná doska, sporák. Cena nájmu: 450€/1mesiac vrátane energií Byt je voľný od 01.01.2020 Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Topoľčianky
450 €
STAVEBNÝ POZEMOK - ZLATÉ MORAVCE
STAVEBNÝ POZEMOK - DOBRÁ LOKALITA MESTA ZLATÉ MORAVCE Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v meste Zlaté Moravce, výmera pozemku cca 530 m2. IS: - elektrina, voda, plyn, kanalizácia - v dosahu na ulici Šírka pozemku od ulice cca 34 m. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
57 000 €
GARÁŽ S ELEKTRINOU - ZLATÉ MORAVCE - NOVINKA
NOVINKA - GARÁŽ S ELEKTRINOU A POZEMKOM V ZLATÝCH MORAVCIACH Ponúkame na predaj garáž so zavedenou elektrinou a vysporiadaným pozemkom pod stavbou. Garáž je v pôvodnom, zachovalom stave, nezateká. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
10 500 €
RODINNÝ DOM TOPOĽČIANKY - VHODNÝ AJ NA KOMERČNÉ VYUŽITIE
RODINNÝ DOM V TOPOĽČIANKACH V CENTRE OBCE - VHODNÝ AJ NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY Ponúkame na predaj rodinný dom v Topoľčiankach, v centre obce. Dom bol postavený okolo roku 1940, materiál pálená a nepálená tehla. V roku 2018 bola na dome realizovaná nová strecha - nový krov, latovanie a krytina - plech. DISPOZÍCIA DOMU: - vstupná chodba, 2 samostatné izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa IS: Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Elektrina: 230V/400V Kúrenie: elektrické radiátory + lokálne vykurovanie (je možnosť zavedenie plynu - prípojka plynu je v dosahu z ulice) Odpad: prípojka verejnej kanalizácie z ulice pred domom, momentálne je odpad vyvedený do žumpy Dom stojí na pozemku o výmere 932m2, je rovinatý, je na ňom vybudovaná pivnica. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Topoľčianky
79 000 €
STAVEBNÝ POZEMOK S VÝHĽADOM NA HRAD GÝMEŠ - OBEC ŽIRANY
STAVEBNÝ POZEMOK NEĎALEKO NITRY S VÝHĽADOM NA HRAD GÝMEŠ - OBEC ŽIRANY Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Žirany o výmere 1059m2. IS: - prípojka elektriny priamo na pozemku - voda, plyn, kanalizácia v dosahu na ulici Šírka pozemku od ulice cca 20m a postupne sa rozširuje až na cca 40m. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Žirany
39 000 €
3 IZBOVÝ BYT - ČARADICE !!! VYZÁLOHOVANÉ !!!
POKOJNÉ BÝVANIE V 3-IZBOVOM BYTE NA DEDINE Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 58,90 m2, v tichej lokalite na návrší v obci Čaradice. Byt pozostáva z 3 izieb (obývačka priechodná do druhej izby), kuchyne, komory, kúpeľne, WC, chodby a dvoch pivníc. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí tehlovej 4-bytovky. V byte sú vymenené všetky okná za plastové + nové vchodové dvere, inak je v pôvodnom stave. IS: - kúrenie je v byte zabezpečené cez kachle na pevné palivo, čím sú znížené mesačné náklady - voda z verejného vodovodu, ohrev vody cez elektrický bojler - odpad vyvedený do žumpy Bytovka stojí na pozemku o celkovej výmere 1640 m2, z ktorého má vlastník bytu podiel 1/4. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Čaradice
29 990 €
HALA - ZLATÉ MORAVCE - PRENÁJOM
Ponúkame na prenájom halu v Zlatých Moravciach. Rozloha haly je 480 m2 + možnosť rozšírenia o ďalšie priestory. Cena prenájmu: 1500 EUR/ 1 mesiac + energie vlastné merače Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
1 500 €/mes.
PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT NITRA - STAVBÁRSKA ULICA
PRENÁJOM 2 - IZBOVÉHO BYTU V NITRE - CENTRUM MESTA - STAVBÁRSKA ULICA Jedná sa o byt o výmere 50m2, nachádzajúci sa v zrekonštruovanom, zateplenom dome s novou strechou. DISPOZÍCIA: 2 samostatné nepriechodné izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC. Byt je po rekonštrukcii: - nové rozvody vody a elektriny, murované jadro, stierky, obklady, podlahy, dvere, kuchynská linka Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Nitra
490 €/mes.
4 IZBOVÝ BYT - ZLATÉ MORAVCE - PRENÁJOM
Ponúkame na prenájom 4 izbový byt s balkónom v Zlatých Moravciach. Byt je kompletne rekonštruovaný a na prenájom sa ponúka kompletne zariadený. Nachádza sa na 1. p. bytového domu. Cena nájmu: 750€/1mesiac vrátane energií Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
750 €/mes.
ROZOSTAVANÝ RODINNÝ DOM NITRA - KYNEK
ROZOSTAVANÝ RODINNÝ DOM - NITRA ČASŤ KYNEK Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Nitre, časť Kynek. Rodinný dom stojí na peknom rovinatom pozemku o výmere 500m2, ktorý je z 3 strán oplotený. Stavebný materiál: PORFIX Okná: plastové, 3 sklo, dekor vonkajší - antracit, dekor vnútorný - biele Vchodové dvere: hliníkové, dekor vonkajší - antracit, dekor vnútorný - biele Strešná krytina: BRAMAC IS: VODA: rozvody vody z verejného vodovodu (voda dovedená do domu do technickej miestnosti) ELEKTRINA: 230V/400V (elektrina dovedená do domu do technickej miestnosti) ODPAD: verejná kanalizácia ( RD je už pripojený) DISPOZÍCIA DOMU: - 3 samostatné izby (jedna z nich s výstupom na terasu do záhrady) - kuchyňa s komorou a s výstupom na terasu dispozične prepojená s obývacou miestnosťou (taktiež výstup na terasu) - kúpeľňa s predprípravou na vaňu, sprchový kút, umývadlo a WC - samostatné WC - technická miestnosť Predpokladaná investícia na dokončenie: cca 35000 EUR. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Nitra
111 000 €
ZÁHRADKA S ALTÁNKOM A UNIMOBUNKOU V ZÁHRADKÁRSKEJ OSADE ZLATÉ MORAVCE
ZÁHRADKA S ALTÁNKOM, VODOU A ELEKTRINOU Ponúkame na predaj záhradku s murovaným altánkom a unimobunkou, v záhradkárskej osade v Zlatých Moravciach. Záhradka má výmeru 636m2, je na nej osadená elektrická prípojka a taktiež vodovodná šachta s vodomerom. Záhradka je vysadená okrasnými a ovocnými drevinami (jablone, hrušky, nektárinky...) Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
14 000 €
NITRA ZOBOR - ŠTÝLOVÁ VILA - BÝVALÁ "POŠTÁRSKA KOLÓNIA"
VILA V SPODNEJ ČASTI ZOBORA - VHODNÁ AJ NA KOMERČNÉ VYUŽITIE - BÝVALÁ POŠTÁRSKA KOLÓNIA JEDINEČNÁ PONUKA!!! Ponúkame na predaj rodinný dom - vilu, v spodnej časti Zobora, v blízkosti kruhového objazdu pod Zoborom s priamym napojením na R1, spájajúcim Bratislavu a Banskú Bystricu. Dom sa nachádza v tzv. bývalej poštárskej kolónii, ktorá bola vystavaná v rokoch 1923-1924, jedná sa o súčasť dvojdomu. Dom disponuje podlahovou plochou cca 130m2, bol postavený z pálenej tehly. DISPOZÍCIA DOMU: PRÍZEMIE: vstupná chodba, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, komora, schodisko na poschodie, východ do záhrady POSCHODIE: chodba, 1 izba + možnosť vybudovania ďalších izieb SUTERÉN: technická miestnosť s kotlom, skladové miestnosti Kúrenie: ústredné plynové + lokálne - kachle na pevné palivo umiestnené v obývacej izbe Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Ohrev vody: plynový bojler Elektrina 230V/400V Odpad: verejná kanalizácia Pozemok je rovinatý, upravený, o výmere 413m2, stojí na ňom garáž na 1 auto a vedľajšia stavba - záhradný domček s 1 miestnosťou, WC a skladom, ktorý v minulosti slúžil ako kancelária. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Nitra
219 000 €
PREDAJNÝ STÁNOK NA NÁMESTÍ V ZLATÝCH MORAVCIACH
STÁNOK VHODNÝ NA PREDAJ RÝCHLEHO OBČERSTVENIA, KEBAB, HAMBURGERY, PALACINKY, ALEBO INÝ STREETFOOD Ponúkame na prenájom stánok v centre Zlatých Moraviec, so zavedenou elektrinou, vodou a čiastočným vybavením. Dispozične stánok pozostáva z predajnej plochy, skladu a toalety. Cena prenájmu: 290€/mesiac + energie Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
290 €/mes.
JEDĽOVÉ KOSTOĽANY - BREZOV ŠTÁL - CHALUPA NA ČAROVNOM MIESTE
CHALUPA NA ČAROKRÁSNOM MIESTE - JEDĽOVÉ KOSTOĽANY - BREZOV ŠTÁL Ponúkame na predaj chalupu na jednom z najkrajších štálov patriacich k obci Jedľové Kostoľany, Brezov štál. Chalupa je situovaná na peknom širokom rovinatom pozemku,o výmere 1353m2, ktorý zabezpečuje dostatok súkromia na chalupárčenie. Chalupa pozostáva z 2 samostatných častí, ktoré je možné využívať oddelene. 1.časť (staršia, postavená cca v roku 1940, materiál kameň a nepálená tehla): 2 izby + kuchyňa, kúpeľňa 2.časť (novšia, postavená cca v roku1975, materiál pálená tehla): 3 izby + kuchyňa, kúpeľňa, šatník KÚRENIE: lokálne, kachle na pevné palivo VODA: dom je napojený na rezervoár ELEKTRINA: 230V/400V Na pozemku stojí aj vedľajšia stavba - stodola, vo veľmi zachovalom stave. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Jedľové Kostoľany
42 000 €
RODINNÝ DOM PRAVENEC - V BEZPROSTREDNEJ BLÍZKOSTI LESA
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! KVALITNÝ RODINNÝ DOM BLÍZKO LESA V OBCI PRAVENEC, 10 KM OD PRIEVIDZE Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Pravenec, v bezprostrednej blízkosti lesa. Rodinný dom bol postavený v roku 1968, materiál pálená tehla. Jedná sa o 2 podlažný podpivničený rodinný dom, v zachovalom udržiavanom stave. Dom pozostáva z: 1NP: vstupná chodba, kuchyňa, komora, kúpeľňa, 3 samostatné nepriechodné izby, vstup do pivnice a vstup na poschodie 2NP: hala, 1 izba, povala - MOŽNOSŤ VYBUDOVANIA ĎALŠÍCH OBYTNÝCH MIESTNOSTÍ 1PP: kotolňa, skladové miestnosti KÚRENIE: ústredné, plynový kotol a kotol na pevné palivo VODA: rozvody vody z verejného vodovodu ODPAD: verejná kanalizácia ELEKTRINA: 230V/400V Rodinný dom stojí na krásnom širokom pozemku o výmere 995 m2, pozostávajúcom z okrasnej a úžitkovej časti. POZOR - vstup na pozemok je možný aj zo zadnej časti od lesa. Na pozemku stojí aj ďalšia stavba - garáž a letná kuchyňa. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Pravenec
119 000 €
RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE - VÝBORNÁ LOKALITA !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!
Ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach v jednej z najvyhľadávanejších častí mesta. Jedná sa o dom štvorcového typu, z jednej polovice podpivničený, na poschodí s dvoma manzardami. Dom bol postavený v roku 1972, stavebný materiál - pálená tehla, je v pôvodnom udržiavanom stave, vymenené plastové vchodové dvere, rekonštruovaná kúpeľňa. Pozostáva: 1 NP: vstupná chodba, predsieň, 3 izby, kuchyňa s komorou, kúpeľňa (vaňa, sprchový kút) s WC 2.NP: 2 izby s balkónmi (manzardy), vstup na povalu. IS Kúrenie: ústredné - plynový kotol s ohrevom vody, + 4 ks gamatky ako prídavné vykurovanie Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Elektrina: 220V/380V Odpad: žumpa, prípojka na verejnú kanalizáciu pred domom Dom stojí na pokojnom, tichom mieste, výmera pozemku 778 m2. Na pozemku je postavená garáž so zavedenou elektrinou. Časť pozemku za domom je využívaná ako úžitková záhrada, nachádza sa tu altánok, náraďovňa, skleník, množstvo ovocných stromov - slivka, višňa, jablone, orech, vinič, okrasné kríky, kvety ... Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
88 000 €
3 IZBOVÝ BYT NA VYSOKEJ - BRATISLAVA STARÉ MESTO !!! VYZÁLOHOVANÉ !!!
HĽADÁTE BÝVANIE v Starom meste, alebo UVAŽUJETE O INVESTÍCII do nehnuteľnosti s cieľom jej ďalšieho prenájmu? Nech sa páči, tu je naša ponuka: PRÍJEMNÝ SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT V STAROM MESTE NA VYSOKEJ ULICI DISPOZÍCIA: Byt má výmeru 67m2, pozostáva zo vstupnej chodby, 3 nepriechodných izieb + kuchyňa s balkónom a komorou, kúpeľňa, WC. REKONŠTRUKCIE: plastové okná, laminátové podlahy, klimatizácia, nová kúpeľňa. Bytový dom je renovovaný, nová fasáda a zateplenie, má vlastnú kotolňu. BYT JE VHODNÝ AJ AKO INVESTÍCIA NA DLHODOBÝ PRÍPADNE KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM - AIRBNB Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Bratislava I - Staré Mesto
220 000 €
3 IZBOVÝ BYT - ZLATÉ MORAVCE - NOVINKA - VÝBORNÁ LOKALITA
PRIESTRANNÝ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V TICHEJ LOKALITE BLÍZKO CENTRA Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 81m2, v zateplenom bytovom dome s vlastnou kotolňou. Byt pozostáva z 3 samostatných izieb, kuchyne, komory, kúpelne, chodby. Súčasťou chodby je murovaný šatník -kumbál. Vzhľadom k tomu, že v byte sa nachádza šatník a komora, poskytuje byt dostatok úložného priestoru. Bytový dom má vlastnú kotolňu, čiže náklady na bývanie sú výrazne nižšie ako bývajú obvykle. Byt je priestranný, čiastočne rekonštruovaný: - plastové okná - murovaná priestranná kúpeľňa Veľkou devízou je poloha bytu - v blízkosti centra mesta, avšak v tichej slepej ulici. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
87 000 €
ROZOSTAVANÝ RODINNÝ DOM ZLATÉ MORAVCE - VÝBORNÁ LOKALITA
ROZOSTAVANÁ STAVBA RODINNÉHO DOMU VO VÝBORNEJ LOKALITE ZLATÝCH MORAVIEC Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Zlatých Moravciach. Dom stojí na peknom rovinatom pozemku o výmere 760m2, zastavaná plocha 110m2, úžitková plocha 180m2, dom je čiastočne podpivničený. Konštrukcia domu je tehlová, všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrina, kanalizácia) sú v dosahu na ulici. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
73 900 €
MACHULINCE - RODINNÝ DOM - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA ! ZNÍŽENÁ CENA !
Rodinný dom sa nachádza v podhorskej obci Machulince, 5km od okresného mesta Zlaté Moravce, na peknom upravenom pozemku o výmere 346m2 - je vysadený okrasnými drevinami, zatrávnený, chodníky a terasa je riešená zámkovou dlažbou, oplotenie je riešené nepriehľadným múrom v kombinácii drevo a kameň, ktorý zabezpečuje súkromie. DISPOZÍCIA DOMU: - pozdĺžna VSTUPNÁ CHODBA, z ktorej sa prechádza na jednej strane do samostatného WC, na strane druhej do novej kúpeľne - centrálne umiestnená KUCHYŇA vidieckeho charakteru so zabudovanými spotrebičmi, z ktorej sa vstupuje DO PREDNEJ A ZADNEJ IZBY - pod domom v prednej časti je umiestnená mala PIVNICA - za domom je vytvorená PRÍJEMNÁ KRYTÁ TERASA S VÝHĽADOM NA KOPCE KÚRENIE: plynové ústredné - radiátory, VODA: rozvody vody z verejného vodovodu, ODPAD: verejná kanalizácia, ELEKTRINA: 230/400V DOM PREŠIEL ROZSIAHLOU REKONŠTRUKCIOU: - nové rozvody všetkých inžinierskych sietí (vodovodné, kanalizačné rozvody, nová elektroinštalácia a rozvody kúrenia vrátane nového kotla a radiátorov), odizolovanie domu, nová strecha: krov aj krytina, EUROOKNÁ, nové podlahy, stierky, komplet nová kuchyňa, kúpeľňa a WC VŠETKY REKONŠTRUKCIE SÚ PREVEDENÉ KVALITNE A PRECÍZNE. Dom sa predáva vrátane jeho vnútorného vybavenia, je vkusne zariadený s ohľadom na jeho vidiecky ráz. Je vhodný nielen na rekreačné bývanie, ale aj na trvalé využitie. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Machulince
89 000 €
RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!
!!! RODINNÝ DOM V ZLATÝCH MORAVCIACH ZA CENU BYTU !!! TÚŽITE PO BÝVANÍ V RODINNOM DOME, ALE FINANCIE VÁM TO NEDOVOĽUJÚ... MÁME PRE VÁS RIEŠENIE ! Predaj rodinného domu v lukratívnej časti Zlatých Moraviec - v blízkosti základná škola, škôlka, Kaufland, všetky športoviská. Ide o poschodový rodinný dom s miernou sedlovou strechou, ktorého kolaudácia prebehla v roku 2009. Dom je vybudovaný na pásových betónových základoch s vodorovnou izoláciou, stavebný materiál - tvárnice Porfix v hrúbke 375 mm. Strop na prízemí je keramický, montovaný s betónovou zálievkou. Strop na poschodí má drevenú nosnú konštrukciu, s rovným podhľadom sadrokartónovým, zatepleným podhľadom. Strecha domu je mierna, sedlová, pokrytá profilovaným plechom ROVA. Dispozične dom pozostáva: prízemie - predsieň, kúpeľňa, WC, obývacia izba s krbom, kuchyňa poschodie - chodba, 3 izby, úložný šatník Podlahy v celom dome sú z keramickej dlažby, okná plastové, s termoizolačným 2-sklom, s vnútornými hliníkovými žalúziami. IS: Kúrenie: elektrické konvektory + krb Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Odpadové vody: napojené do verejnej kanalizácie Elektrina: 220V, ohrev vody - elektrický bojler Dom je postavený v tichej ulici, stojí na rovinatom pozemku o výmere 450 m2. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
89 000 €
RODINNÝ DOM - LOVCE !!! NOVINKA !!!
KĽUDNÉ BÝVANIE PRE MILOVNÍKOV PRÍRODY Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej podhorskej obci Lovce, ktorý sa nachádza uprostred chránenej krajinnej oblasti Ponitrie. Dom stojí na peknom širokom pozemku o rozlohe 1586 m2, ktorý je zatrávnený, vysadený ovocnými stromami (jablone, slivka, marhule) a ovocnými kríčkami (černice, ríbezle, egreše). Na pozemku je postavená aj vedľajšia stavba, ktorá slúži ako sklad. V záhrade je zavlažovací systém. Na konci ulice, na ktorej stojí dom, sa nachádza les s turistickým chodníkom vedúcim pozdĺž celého pohoria. Jedná sa o prízemný, čiastočne podpivničený, rodinný dom. V roku 2004 bola realizovaná prístavba 1 izby a priestrannej terasy s výhľadom do záhrady. Dispozícia domu: Dom pozostáva z 3 spální + priestranná obývačka s krbom (prieduchy z krbu vedú do každej spálne), kuchyňa, komora, samostatné WC, kúpeľňa (bezbariérový sprchový kút, WC, bidet), technická miestnosť s bojlerom a práčkou, pivnica s plynovým kotlom. Kúrenie: ústredné plynové Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Elektrina: 220V/380V Odpad: certifikovaná žumpa - v obci je plánovaná výstavba kanalizácie V roku 2013/2014 prebehli v dome rekonštrukcie v nasledovnom rozsahu: - podrezanie a odizolovanie stavby - nová strešná krytina - nové IS - vybudovanie novej kúpelne a samostatného WC - nové omietky, podlahy - nová certifikovaná žumpa a závlahy Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Lovce
109 000 €
RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE !!! MOŽNÝ AJ PRENÁJOM !!!
Ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach - ihneď obývateľný. Jedná sa o rodinný dom podlhovastého tvaru, pôvodné drevené, veľmi zachovalé stropy. Dispozične dom pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC. Dom je po rekonštrukcii, posledné úpravy prebehli v roku 2008 - vymenené plastové okná, vchodové dvere, keramické dlažby, v izbách plávajúce podlahy, nová kúpeľňa, WC, čiastočná výmena elektroinštalácie. IS: Kúrenie: kachle na pevné palivo Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Elektrina: 220V/380V Odpad: verejná kanalizácia Dom je postavený v spoločnom dvore spolu s ďalším domom. Pozemok, ktorý patrí k domu má výmeru 951 m2 + spoluvlastnícky podiel k spoločnému dvoru v podiele 1/2, výmera spoločného dvora je 170 m2. Nehnuteľnosť je vhodná či už na trvalé bývanie, ako aj na rekreačné účely, je možné ju ihneď, bez akýchkoľvek úprav užívať. Možnosť prenájmu domu: Cena za prenájom: 400 EUR/ mesiac vrátane energií Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
49 000 €
RODINNÝ DOM - NOVOSTAVBA - ČARADICE
Ponúkame na predaj začínajúcu výstavbu rodinného domu v obci Čaradice. Začiatok výstavby - marec 2019. Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite obce Čaradice, vzdialenosť od okresného mesta Zlaté Moravce 9 km, výjazd na R1 BB - NR 1km. Jedná sa o prízemný rodinný dom, pozostávajúci z nasledovných miestností: tri izby, obývačka spojená s kuchyňou (východ na zastrešenú terasu), špajza, zádverie, samostatné WC, kúpeľňa s WC, technická miestnosť. Úžitková plocha 110 m2. - stavebný materiál - tehla - okná - plastové - trojsklo - !!! POZOR !!! KROV - TRÁMOVÝ, nie väznikový (pochôdzna povala) - zateplenie stropu Nobasilom - zateplenie fasády polystyrénom Po dohode možné zmeny materiálov, prípadne štádium dokončenia domu. IS: Kúrenie: plynové - podlahové, príprava komínu na krb Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Elektrina: 220V/380V Odpad: vlastná žumpa 10 m3 Pozemok má výmeru 750 m2, je pekný, rovinatý, šírka 15 m. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Čaradice
138 000 €
3 IZBOVÝ BYT - ZLATÉ MORAVCE - PRENÁJOM
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 3 izbový byt s lodžiou v Zlatých Moravciach, v tichej, veľmi dobrej lokalite mesta. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: - plastové okná - stierky - plávajúce podlahy - bodové osvetlenie - interiérové dvere + zárubne - nové rozvody energií Byt sa prenajíma čiastočne zariadený: nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, práčka, TV. V byte je zavedený internet a káblová televízia. Cena nájmu: 750€/1mesiac vrátane energií Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
750 €
NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v Zlatých Moravciach, postavenú na veľmi peknom mieste . Dom bol kolaudovaný v roku 2016. Dom pozostáva z 2 podlaží: PRÍZEMIE: vstupná chodba, samostatné WC s umývadlom, technická miestnosť, šatník, priestranná obývačka s východom na terasu, dispozične prepojená s kuchyňou a jedálňou, spálňa s kúpeľňou (vaňa, sprchový kút, 2x umývadlo, WC) POSCHODIE: 3 obytné miestnosti, kúpeľňa (vaňa, WC, umývadlo) Stavebný materiál: Ytong lambda 450 Strecha: strešná fólia Fatrafol Okná: plastové, 3 sklo Podlahy: plávajúce + keramické Kuchyňa: kompletne zariadená elektrospotrebičmi ( vstavaná chladnička, rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, indukčná varná doska, komínový digestor) Nábytok - všetko vyrobené na mieru Stropy: sadrokartón, led podsvietenie Kúrenie: podlahové, plynový kotol (možnosť zvlášť regulovať poschodie aj prízemie) Elektrina: 220V/380V Voda: verejný vodovod + kopaná studňa na pozemku napojená do domu Odpad: verejná kanalizácia Súčasťou domu je garáž o rozlohe 27 m2. Dom stojí na rovinatom pozemku 1835 m2, peknom zatrávnenom, s ihličnatými stromami. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
309 000 €
1 2 3