Viťa Malejev v škole a doma-Nikolaj Nosov
Predám knihu Viťa Malejev v škole a doma-Nikolaj Nosov, vyd. Mladé letá 1958, 163 strán, mierne opotrebovaný prebal knihy.
Bratislava
4 €
Škôlkarova abeceda
Predám knihu Škôlkarova abeceda-Eva Jamborová, vyd. Junior 2002, 50 strán.
Bratislava
3,50 €
Jednorožec a strieborná dýka
Predám knihu Jednorožec a strieborná dýka-Valérie Alma-Marie, vyd. Ikar, 240 strán. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
4,50 €
Veselí zajkovia - leporelo
Predám leporelo Veselí zajkovia-Ľubica Kepštová, ilustrácie Pierre Couronne, vyd. Junior 2004, 10 strán, vo výbornom stave.
Bratislava
2 €
Rozhodnutie-Danielle Steel
Predám knihu Rozhodnutie-Danielle Steel, vyd. Slovenský spisovateľ 2000, 248 strán.
Bratislava
3 €
Nemčina pre 11. ročník všeoecnovzdelávacích škôl
Predám knihu Nemčina pre 11. ročník všeobecnovzdelávacích škôl-Eduard Beneš, Jan Souček, vyd. Slovenské pedagogické nakladateľstvo 1958, 151 strán.
Bratislava
1,50 €
Urban-Největší špeky 1986-96
Predám knihu Urban-Největší špeky 1986-96-Petr Urban, vyd. Vydavatelství Jan Kohoutek 1997, kreslené vtipy, v češtine.
Bratislava
3,50 €
Světové železnice 1 - Evropa
Predám knihu Světové železnice 1-Evropa-Jiří Jelen, vyd. Nakladatelství dopravy a spojů 1987, 360 strán, v češtine.
Bratislava
4,50 €
Ľadová sfinga-Jules Verne
Predám knihu Ľadová sfinga-Jules Verne, vyd. Slovart 2006, 304 strán.
Bratislava
4 €
Rozprávky starej matere-Mária Jančová
Predám knihu Rozprávky starej matere-Mária Jančová, vyd. Mladé letá 1977, 84 strán. Ilustrácie Ľudovít Ilečko.
Bratislava
4 €
Leonardo da Vinci-Bruno Nardini
Predám knihu Leonardo da Vinci-Bruno Nardini, vyd. Tatran 1980, 302 strán, väčší formát. Kniha má na troch stranách fľaky.
Bratislava
3 €
Zdravotná starostlivosť v drobnochove
Predám knihu Zdravotná starostlivosť v drobnochove-Pavol Krajči a kol., vyd. Príroda 1989, 581 strán. Kniha je vo výbornom stave. Obsah: Zdravotná starostlivosť v chove akváriových rýb, teráriových zvierat, hydiny, holubov, exotických vtákov, králikov, laboratórnych zvierat, psov a mačiek, kožušinových zvierat, oviec a kôz.
Bratislava
6,50 €
Jar Adely Ostrolúckej-Ľudo Zúbek
Predám knihu Jar Adely Ostrolúckej-Ľudo Zúbek, vyd. Mladé letá 1990, 168 strán. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
4 €
Podozrivý zmizol, Čierna banka, Otrokári
Predám knihu v ktorej sú 3 detektívky: Podozrivý zmizol, Čierna banka, Otrokári-Olov Svedelid, zo švédskeho originálu, vyd. Slovenský spisovateľ 1986, 559 strán.
Bratislava
2,50 €
Šachový automat
Predám knihu Šachový automat-Robert Lohr, vyd. Ikar 2006, 328 strán. Viedeň, 1770. Na zámku Schönbrunn sa koná premiéra budiaca rozruch dokonca aj v časoch osvietenstva: dvorný radca Wolfgang z Kempelenu prezentuje pred očami cisárovnej Márie Terézie svoj najnovší vynález, automat hrajúci šach. Následne v Bratislave vystavená senzácia sa čoskoro stane najobľúbenejším výstavným predmetom v Uhorsku.
Bratislava
4 €
Slovenské parky a záhrady
Predám knihu Slovenské parky a záhrady-Gejza Steinhübel, vyd. Osveta 1990, 144 strán, väčší formát. Kniha je vo výbornom stave. Kapitoly: Sadovníctvo od dávnej minulosti podnes, Ako to bolo u nás, Zaviate stopy, Barok v našom záhradníctve, Rokoko, Kde sa história spája s prítomnosťou-Na rovinách Dunaja, Moravy a Váhu, V objatí hôr, Východ, juhovýchod a stred Slovenska, Pri nohách slovenských Karpát. Botanické záhrady.
Bratislava
6,50 €
Csillagok és bolygók titkai-Émillie Beaumont
Predám knihu Csillagok és bolygók titkai-Émillie Beaumont-Marie Renée Pimont, vyd. Venezia Kiadó 1994, 132 strán, v maďarčine.
Bratislava
4,50 €
Pavučinové pančušky
Predám knihu Pavučinové pančušky-Anna Adamová, vyd. Evitapress 2009, 272 strán.
Bratislava
3 €
Caddie-Carol Ryrie Brinková
Predám knihu Caddie-Carol Ryrie Brinková, vyd. Mladé letá 1990, 176 strán. Kniha je vo výbornom stave. Dej sa odohráva v časoch prvých amerických farmárov priekopníkov, prenikajúcich na územia nedotknuté civilizáciou. Caddie je živé, neposedné dievča, namiesto toho, aby sa učilo, ako by sa patrilo na dobre vychovanú mladú dámu, vystrája so svojimi početnými súrodencami. Nerada vyšíva, o to radšej však vymýšľa s bratmi huncútstva. Spriatelí sa s Indiánom Johnom, a vo vážnej chvíli sa ukáže, že nie je len vetroplachom v sukni, ale predovšetkým statočným a obetavým dievčatkom.
Bratislava
4,50 €
Nepolykejte žvýkačku
Predám knihu Nepolykejte žvýkačku-Mýty, polopravdy a naprosté lži o lidském těle, o nákazách a léčbě nemocí, o sexu a těhotenství, o miminkách a dětech, o jídle a pití-autoři vyvracejí mnoho předsudků a uvádějí na pravou míru mylné představy. Dokázali spojit seriózní výzkum s břitkým smyslem pro humor a dospěli tak ke skvělému pojednání, jež boří dosavadní mýty o více než 80 praktických a zajímavých tématech týkajících se zdraví a osobní pohody-E. Carroll, Rachel C. Vreemanová, vyd. Ikar 2011, 160 strán, v češtine. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
4 €
Šlabikár správnho kakaovníka
Predám knihu Šlabikár správneho kakaovníka-Igor Adamec, Martin Vanek, vyd. Motýľ 1999, 159 strán. Kniha je vo výbornom stave. Obsah: Úvod-1. lekcia-O tom, ako Anton zhltol klinec, Galéria kakaovníckych diel, Úlohu dáva Dominika, Ako sme odstrihli p. režisérovi fúzy, Žena ako Xena, Prečo mám rád, keď vonku prší, Zastavenie v Afrike. Malá prestávka-2. lekcia-O tom, ako sa Braňo topil, Kakaovnícke karty, Úlohu dáva Miška, Ako sme zjedli p. režisérovi desiatu, Modrý buldozér, Prečo mám rád Troch pátračov, Zastavenie v Ázii. Zdravotná prestávka-3. lekcia-O tom, ako Claudia prevychovala bábiku, Galéria kakaovníckych diel, Úlohu dáva Janka, Ako nás nútil p. režisér športovať, O Bohušovi, ktorý smrdel, Prečo mám rád plnenú papriku, Zastavenie v Austrálii. Veľká prestávka-Vitajte v Trpákove-Príručka pre mladých cestovateľov, 4. lekcia-O tom, ako Dodo pohrýzol zubára, Mini-Kakao pexeso, Úlohu dáva Petra, Ako sme opravovali p. režisérovi auto, Pesnička pre najmenších, Prečo chodím rád do divadla, Zastavenie v Amerike. Malá prestávka-5. lekcia-O tom, ako Erika zmokla, Galéria kakaovníckych diel, Úlohu zadáva Eva, Ako nám pani režisérová všetko spočítala, Kakaovnícky rap, Prečo mám rád Fera Babroša, Zastavenie v Európe. Obedná prestávka. Školský klub. Domáce úlohy.
Bratislava
5 €
Tajuplný ostrov-Jules Verne
Predám knihu Tajuplný ostrov-Jules Verne, vyd. Albatros 1988, edice Podivuhodné cesty, 464 strán, v češtine. Původní ilustrace J. Férat. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
10 €
Příručka regulační techniky
Predám knihu Příručka regulační techniky-Winfried Oppelt, vyd. Státní nakladatelství technické literatury 1967, 655 strán, v češtine. Obsah: Úvod do podstaty regulace, Úvod do matematického řešení, Regulované soustavy, Stavba regulátorů, Regulační obvod, Rozvětvené regulační obvody, Nelineární regulace, Nespojité regulace, Číslicové regulace, Modely, Samočinně se přizpůsobující regulace.
Bratislava
7 €
Atentáty na peniaze
Predám knihu Atentáty na peniaze-Bohuslav Hlinka, vyd. Obzor 1989, 408 strán.
Bratislava
2 €
Plemená koní
Predám knihu Plemená koní-Carolyn Hendersonová, vyd. Ottovo nakladatelství 2004, 48 strán, v slovenčine.
Bratislava
4 €
Setkání s anděly
Predám knihu Setkání s anděly-Doreen Virtue, Ph.D., vyd. Pragma 2006, 216 strán, v češtine. Kniha pravdivých příběhů o lidech, kteří viděli anděly a pro ty, kteří se chtějí s nimi setkat.
Bratislava
4 €
Malá encyklopédia matematiky
Predám knihu Malá encyklopédia matematiky-kolektív autorov, vyd. Obzor 1981, 855 strán. Kapitoly: Všeobecná matematika, Aritmetika, Geometria, Matematická analýza, Diferenčný počet, Informatika, Štatistika, Kybernetika.
Bratislava
9,50 €
Deník Michelangela blázna-Rolando Cristofanelli
Predám knihu Deník Michelangela blázna-Rolando Cristofanelli, vyd. Práce 1981, 395 strán, v češtine.
Bratislava
3 €
Poľovníctvo v Trnavskom samosprávnom kraji
Predám knihu Poľovníctvo v Trnavskom samosprávnom kraji-Tibor Mikuš, vyd. TSK 2016, 202 strán.
Bratislava
3,50 €
Ocko-Danielle Steelová
Predám knihu Ocko-Danielle Steelová, vyd. Tatran 1989, 256 strán.
Bratislava
2 €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 39